„Vaikas – tai gražus kūrinys, turintis neribotų galimybių“
Header

Respublikinė metodinė- praktinė konferencija “Žaidimai kviečia, moko, augina” Kelmėje

2018 balandžio 09

Pasaulį vaikai pažįsta žaidime. Jame jis atranda spalvas, draugus, pomėgius…

Jau treti metai Kelmės r. PPT remia idėją vykdyti ilgalaikį prevencinį projektą “Žaidimai moko”. Pirmaisiais projekto vykdymo metais jame dalyvavo 16, antraisiais- 96, trečiaisiais- 207 ikimokyklinės ugdymo įstaigos. Smagu- projektas auga!

Projekto autorė ir koordinatorė Gilija Gajauskienė, projekto dalyvius sukvietė į respublikinę metodinę- praktinę konferenciją “Žaidimai kviečia, moko, augina”. Bemaž šimtas dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų, balandžio 5 dieną atvyko į Kelmės kultūros centrą. Kelmės specialiosios mokyklos ugdytiniai ir mokytoja Vilija, žaismingai paskelbė konferencijos pradžią nuotaikingu šokiu, kurį teko sušokti visiems: svečiams ir dalyviams.

Susirinkusiuosius sveikino Kelmės Švietimo, kultūros ir sporto vedėjas S. Jokubauskas, Kelmės “Kūlverstuko” l-d direktorė L. Paradnikienė, Kelmės r. PPT direktorė L. Šumskienė. Plenarinio posėdžio metu dr. B. Pernaravičiūtė skaitė pranešimą “Vaikų kompetencijų ugdymas per įvairias veiklas”. Antroji (praktinė) konferencijos dalis susirinkusiuosius pakvietė praktiniam darbui į keturias erdves: sporto, muzikos, dailės ir ugdomųjų žaidimų.

Sporto erdvėje susirinkusiems užsiėmimą vedė Raseinių l-d “Liepaitė” kūno kultūros pedagogė Romena Drąsutienė.

Muzikos erdvėje dalyvius mokė Šiaulių l-d “Pasaka” neformaliojo ugdymo mokytoja Armida Baltutytė- Bražienė ir Kelmės specialiosios mokyklos specialioji pedagogė ir muzikos pedagogė Vilija Mikalajūnė.

Dailės erdvėje praktinę veiklą vedė PPT socialinė pedagogė ir Liolių pagrindinės mokyklos dailės mokytoja  Jolanta Meškauskienė ir Kelmės r. Tytuvėnų Jaunimo mokyklos dailės mokytoja Irma Diminskienė.

Ugdomųjų žaidimų erdvėje darbavosi Kelmės “Kūlverstuko” l-d specialioji pedagogė ir logopedė Gilija Gajauskienė ir dr. B. Pernaravičiūtė.

Pasibaigus praktiniams užsiėmimams konferencijos dalyviai susirinko refleksijai. Ovacijos ir nuotaikingi veidai leido suprasti, kad praktinė dalis pedagogėms buvo naudinga. Tai liudija ne tik žodžiu išsakytos nuomonės, bet ir parašytos stilizuotame stende bei elektroniniuose laiškuose.

Ačiū norime tarti konferencijos dalyvėms už aktyvumą ir gerą nuotaiką.

Ačiū mokomųjų erdvių pedagogėms už dalinimąsi gerąja darbo patirtimi, už idėjas, už puikų darbą ir bendravimą su konferencijos dalyvėmis.

Ačiū Kelmės Suaugusiųjų mokymo centro metodininkėms Astai ir Editai už pagalbą ir visą nematomą, bet labai svarbų darbą.

Respublikinę metodinę- praktinę konferenciją “Žaidimai kviečia, moko, augina” organizavo Kelmės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras, Kelmės r. pedagoginė psichologinė tarnyba ir Kelmės “Kūlverstuko” l-d.

DSC_0161 DSC_0119 DSC_0100 DSC_0076 DSC_0067 DSC_0070 (4)

DSC_0223

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Responses are currently closed, but you can trackback.