„Vaikas – tai gražus kūrinys, turintis neribotų galimybių“
Header

Kviečiame dalyvauti

2017 spalio 09

Kviečiame dalyvauti efektyvios tėvystės užsiėmimuose tėvus, auginančius 3-12 metų vaikus.

Kviečiami visi, norintys pasisemti naujų žinių apie vaikų auklėjimą, raidos ypatumus, pasidalinti gerąja patirtimi bei įgyti praktinių pozityvios tėvystės įgūdžių. Ypač laukiami tėvai, ieškantys naujų būdų, kaip pagerinti santykius su savo vaikais, kaip ugdyti geriausias vaiko savybes, kaip spręsti kylančius sunkumus.

Užsiėmimai vyks nuo š.m. gegužės 4 d. (Penktadieniais) 10.00 val. Kelmės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje. Trukmė 2-3 val.

Planuojami 4 teoriniai – praktiniai susitikimai (vieną kartą per savaitę), kurių metu tėveliai įgis žinių apie efektyvius vaikų auklėjimo ir ugdymo būdus, emocinę vaiko kompetenciją, stiprių jausmų valdymą, pozityvų vaikų auklėjimą ir prasmingą baudimą, ribas ir taisykles, kurios padeda auklėti vaikus. Tėveliai ugdys gebėjimus, padedančius auklėti ir ugdyti vaikus, turinčius elgesio ir / ar emocijų sunkumų, spręsti vaikų ugdymo ir auklėjimo sunkumus, mokyti vaiką atpažinti ir valdyti stiprius jausmus.

Užsiėmimai – NEMOKAMI. Grupės dalyvių skaičius ribotas.

Užsiėmimus veda Kelmės PPT specialistės: psichologė Vitalija Monkienė, vyresnioji socialinė pedagogė Jolanta Meškauskienė.

Registracija telefonu (8 427) 611 84, el.p. info@kelmesppt.lt

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Responses are currently closed, but you can trackback.