„Vaikas – tai gražus kūrinys, turintis neribotų galimybių“
Header

Kalėdinės dirbtuvėlės

2016 gruodžio 02
Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba vykdo tęstinį projektą “Šeimos psichologinė gerovė 2016”.
Gruodžio 1 dieną tarnyboje lankėsi Vijurkų vaikų globos namų ugdytiniai, su kuriais kartu atvyko ir veiklose dalyvavo socialinė pedagogė Aušra Bracevičienė. PPT specialistų komanda organizavo džiaugsmingą kūrybinių dirbtuvėlių popietę, kurios tikslas – suteikti teigiamų emocijų ugdytiniams, stiprinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius kūrybiniame procese.
Kūrybinių veiklų metu siekta, kad vaikai patirtų kuo daugiau teigiamų emocijų kurdami kalėdinius suvenyrus iš siūlų, modelino, popieriaus…
Tarnyboje viešėję mokiniai “lankėsi” lipdinių, virvelių, suvenyrų bei kalėdinių dėžučių dirbtuvėlėse. Vaikai, pasiskirstę į veiklas, mokėsi lipdyti snaiges, pinti draugystės apyrankes, lankstyti dovanų dėžutes ir gaminti kalėdines dekoracijas. Daug įspūdžių mūsų mažieji svečiai patyrė žaisdami su kinetiniu smėliu bei dirbdami prie šviesos stalo.
Manome, kad vaikams veiklos patiko. Jų metu stebėjome daug pozityvių emocijų, kūrybinio atradimo džiugesio. Kūrybos rezultatai džiugino ne tik vaikus, bet ir specialistų komandą.
Lieka laukti šventų Kalėdų.

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Responses are currently closed, but you can trackback.