„Vaikas – tai gražus kūrinys, turintis neribotų galimybių“
Header

Akcijoje ,,Šypsokis“ dalyvavo Kelmės rajono ugdymo įstaigos.

2016 lapkričio 21

Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba inicijavo socialinę akcijąŠypsokis“Akcijoje dalyvavo devynios Kelmės rajono ugdymo įstaigos. Dalinamės išsamiau, apie vykdytas veiklas.

Lapkričio 18 d. Kelmės rajono Mockaičių pagrindinė mokykla prisidėjo prie Kelmės r. pedagoginės psichologinės tarnybos organizuotos akcijos „Šypsokis“.  Visą dieną mokiniai buvo raginami neužmiršti šypsotis, o pradinių klasių mokiniams mokytoja Lina Jankauskaitė vedė užsiėmimą, kurio metu mokiniai aiškinosi, kas yra jausmai, mokėsi juos įvardinti. Užsiėmimo metu kiekvienas mokinys piešė sau šypseną ir vėliau su ja fotografavosi.

sypsena

Dalyvavome akcijoje „Šypsokis“

Lapkričio 14-16 dienomis dalyvavome Kelmės rajono pedagoginės ir psichologinės tarnybos organizuojamoje akcijoje „Šypsokis“, kurios tikslas suteikti žmonėms teigiamų emocijų, dovanojant pasirinktam asmeniui šypseną. Mūsų globotiniai bei darbuotojai geranoriškai dovanojo vieni kitiems ne tik šypsenas veiduose, bet ir pačių pagamintas tokias šypsenas  , kaip šios akcijos simbolį. Taip pat vaikai, susikibę rankomis, darbuotojams padovanojo „gyvą šypseną“ lauke, kuri simbolizuoja mūsų bendruomenės narių draugystę.

Vijurkų vaikų globos namų

Socialinė pedagogė Aušra Bracevičienė.

 sypsokis-vijurku-globos-namai2 sypsokis-vijurku-globos-namai

Pakražančio gimnazija dalyvauja akcijoje ,,Šypsokimės”. 3G klasės gimnazistų iniciatyva buvo pagamintos šypsenėlės. Šypsenėlių gamyboje dalyvavo visos klasės. Šypsenėlėmis papuoštos kabinetų durys, veidrodžiai, mokiniai ir gimnazistai šypsenėles nešėsi ir į namus, savo artimiesiems.
 
Socialinė pedagogė Laima
sypsenos-pakrazantis2 sypsenos-pakrazantis-3 sypsenos-pakrazantis

„Rytą, dieną, vakare – dalinuosi ŠYPSENA!“

2016 m. lapkričio 14–18 dienomis Kelmės specialiojoje mokykloje vyko akcija „Šypsokis“. Joje dalyvavo visa bendruomenė. Šiais mokslo metais mokykloje vyksta projektas „Per knygą į gražią kalbą“. Norėdami pagerbti knygą, įvairiomis technikomis darėme jai skirtukus, papuoštus plačiomis šypsenėlėmis.

Renginio metu mokiniai skirtukus ir šypsenas dovanojo vienas kitam. Skambant  linksmai dainelei šypsenėlė, visi vaišinosi sausainiais ir plačiai šypsojosi. Akcija „Šypsokis“ mokykloje sutapo su tolerancijos savaite, todėl šilta šypsena, gera nuotaika suartino, pradžiugino, skatino pagarbą vienas kitam.

Akcijos ženkleliai – šypsenos atiteko: socialinių įgūdžių, 1–4 ir lavinamųjų klasių mokiniams.

 Specialioji pedagogė Aušra Juodišienė

sypsena sypsena-2

 

Lapkričio 21-23 d.Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinėje mokykloje  vaikai aiškinosi kas yra jausmai, mokėsi juos pažinti ir įvardinti.Piešė šypsenas, mielai šypsojosi kitiems, nes šypsena ištirpdo širdelės ledus, šypsena parodo gerą nuotaiką ir draugystę.

Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos
vyresn. Socialinė pedagogė  Lyda Žilienė
vaiguva-1  vaiguva3

Akcija ,,Šypsokis”

Kas, užuot niršęs, šypsosi, visada stipresnis. (Japonų liaudies išmintis)

   Visą savaitę nuo lapkričio 21 d. iki 25 d. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje dažniau buvo pastebimos šypsenos mokinių ir visos mokyklos bendruomenės veiduose, dažniau girdėjosi juokas.  Čia, kaip ir kitose rajono mokyklose, buvo vykdoma akcija ,,Šypsokis”. Akcijos koordinatorėmis mokykloje tapo pagalbos mokiniui specialistės.

   Mokyklos foje buvo parengtas stendas ,,Šypsenos galia”. Socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimus lankantys mokiniai keletą dienų piešė ir karpė linksmuosius veidelius, kad pasirinktą dieną galėtų įteikti kitiems bendruomenės nariams. Vyko klasės valandėlės ir užsiėmimai tema: ,,Emocijos ir jų raiška”, ,,,,Jausmų atpažinimas”.  

 Įsitikinome – šypsena gali daryti stebuklus. Netikite? Dabar pat nusišypsokite.

Vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė 

  uzventis uzventis2 uzventis-4
uzventis-3 uzventis-4

                Akcija „Šypsokis“

       Ruduo kai kuriuos iš mūsų nuteikia niūriai nuotaikai ir apatijai. Kad mokiniai patirtų kuo daugiau teigiamų emocijų ir jomis pasidalintų su kitais mokykla prisidėjo prie Kelmės rajono pedagoginės psichologinės tarnybos organizuojamos akcijos „Šypsokis“. Mokykloje buvo surengtos aktyviosios pertraukos 1-5 kl. mokiniams. Pertraukų metu vaikai žaidė žaidimus „Linksmosios katės“ ir „Nematantys dailininkai“. Žaidimų metu vaikai buvo vienas kitam draugiškesni nei įprastai, daug šypsojosi ir smagiai praleido pertraukas. Mokytojos stebėjo mokinių šypsenas ir išrinko labiausiai besišypsančius, kuriems atiteko dovanos – ženkleliai „Šypsokis“.

vidsodis-sypsokis vidsodis-sypsokis-jpg-2 vidsodis3 vidsodis4
Kelmės rajono Užvenčio lopšelio darželio veiklos akimirkos iš akcijos „Šypsokis“.
IMG_0349 IMG_0370 IMG_0380

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Responses are currently closed, but you can trackback.