12 Spalvų LC/UPC-SM(G657A1)-0.9 mm-PVC-1.2 m / Optinio Pluošto Galiuku

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€8.63

1 Aprašymas

Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU. Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų Perdavimo, Bandymo Įranga ir LAN kabelinę televiziją ir pan.

2 Funkcija

Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių

Geras pakeičiamumą

Geras Patvarumas

Aukštos temperatūros stabilumas.

Aukščiausios Kokybės Standartas PC/UPC/APC Poliravimas

Standartas: IEC B Klasės

3 Brėžinys

4 Optinis Naudingumo

Prekės LC/UPC

Bandymų Bangos ilgis(nm) 1310 &1550

Įterpties Nuostoliai max(dB) 0.25

Grįžti Nuostolis (dB) 50

5 3D Specifikacijos:

Prekės UPC Φ1.25mm

Spindulio Kreive (mm) 7-25

Apex Kompensuoti (um) ≤50

Pluošto Aukštis (nm) 0-0.5

Poliravimo Kampas (°) 0±0.3

6 Produkto Kontrolės

7 Programos:

Optinio pluošto ryšių sistemos;

Optinio tinklo prieigos tinklus;

Kabelinę televiziją

Optiniais duomenų perdavimo

Optinio Pluošto Bandymų Įranga

Žymos: pluošto galiuku, optinio pluošto galiuku, galiuku optinis, Pigūs pluošto galiuku, Aukštos Kokybės šviesolaidinį galiuku, Kinija galiuku optinis Tiekėjų
Pakuotės Dydis 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
Pakuotės Svoris 0.1kg (0.22lb.)
Įrenginio Tipas Pakuotė
Buferio Spalva 12 spalvų
Pakavimas 12Colors per didelis poly bag
Prekės Pavadinimas CICVCHC
ilgis 1.2m
Jungtis LC/UPC
Modelio Numeris P02-001
Jungties tipas LC/UPC
LAIDO DYDIS 0,9 mm
Elemento Ilgio 1m
Optinio Pluošto Tipas Vienos rūšies (9/125) G657A1
Buferinės Medžiagos PVC

Parašyti atsiliepimą

12 Spalvų LC/UPC-SM(G657A1)-0.9 mm-PVC-1.2 m / Optinio Pluošto Galiuku

12 Spalvų LC/UPC-SM(G657A1)-0.9 mm-PVC-1.2 m / Optinio Pluošto Galiuku

1 Atsiliepimai
€246.49

DHL Nemokamas Pristatymas ST332B Pagrindinio VDSL VDSL2 Testeriai xDSL Linija bandymo ir techninės Priežiūros Priemonės (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL) Aprašymas: VDSL testeriai yra multi-funkcinis rankiniai VDSL2 bandymo priemonė su mažo dydžio, specialiai suprojektuoti xDSL linijos bandymas (xDSL

2 Atsiliepimai
€69.14

Dvikryptis 2 Garso Per FC optinio Pluošto Extender Siųstuvas ir Imtuvas, Garso domofonas transliacijos sistemos (Tx/Rx) Rinkinys. Darbinis atstumas iki 20Km. Aprašymas 2CH Audio (RCA) Pluošto Konverteris, parama, 2 kanalai Audio (RCA) dviem būdais (dvikryptis) per vieną-mode fiber optic,Darbinis atstumas

3 Atsiliepimai
€35.15

Optinio Pluošto Įrankių Rinkinys Produktų Sąrašas: 1. Optinės Galios Matuoklis su SC FC Jungtis x 1 2. Optinio Pluošto Cleaver x 1 3. 1 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius x 1 4. FTTH Lašas Kabelis Striptizo x 1 5. CFS-2 Optinio tinklo Skirstytuvo x 1 6. Alkoholio Butelis

1 Atsiliepimai
€8.22

Nemokamas Pristatymas ST moterų LC vyrų ST-LC Multi-mode 50/125um Optinio tinklo Adapteris Hibridinis Optinis Adapteris Adapteris Šis ST(Moterų) LC(Male) tipas fiber optic hibridas adapteris, reguliuojamos tipas fiber-įterptųjų adapteris jungtis, kuri taikoma veikimą, jungimo ir jungtis tarp skaidulų optika. Ypatybė: Daugkartinio

Panašūs produktai